Stel cookie voorkeur in

Smoelenboek

Anita Scheel

Groep 7/8 De Komeet

Ik werk op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag.

anita@kcdeontdekking.nl

Anja Thijssen

Directeur van het Kindcentrum

Ik werk op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

anja@kcdeontdekking.nl

Anke Weijns-Evers

Groep 1/2 De Waterlelies

Ik werk op maandag, dinsdag en woensdag.

anke@kcdeontdekking.nl

Chantal Smits

Duizendpoten

Ik werk op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag om de week.

Cindy Hooijmans

Groep 3/4 De Cowboys, De Elfen en onderbouwcoördinator

Ik werk op dinsdag (De Elfen), woensdag (onderbouwcoördinator), donderdag (De Cowboys).

cindy@kcdeontdekking.nl

Cindy Kersten-Kuijs

Beheerder

Ik werk op maandag, dinsdag en donderdag.

cindyk@kcdeontdekking.nl

Cindy van Grunsven

Vinders

Ik werk op maandag, dinsdag en vrijdag.

Demi Wouters

Groep 3/4 De Indianen

Ik werk op maandag t/m vrijdag.

demi@kcdeontdekking.nl

Elianne Peters

Rupsen

Ik werk op maandag, dinsdag en donderdag.

Els Henskens

Kevers peuterarrangement

Ik werk op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Gerijel Maas

BSO Piraten

Ik werk op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.

Gerrie de Haas

Groep 1/2 De Fakirs

Ik werk op maandag t/m vrijdag.

gerrie@kcdeontdekking.nl

Giny Olijve

Groep 1/2 De Trollen en De Sultans

Ik werk op maandag (Trollen), donderdag en vrijdag (Sultans).

giny@kcdeontdekking.nl

Hanneke Spencer

Groep 1/2 ondersteuning

Ik werk op maandag, dinsdag en  woensdag.

hannekes@kcdeontdekking.nl

Hannie van Arendonk

Krekels

Ik werk op dinsdag, donderdag en vrijdag.

Hedwig Aendekerk

Groep 5/6 De Oase

Ik werk op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

hedwig@kcdeontdekking.nl

Hilde Rockx

BSO Robinsons

Ik werk op maandag t/m vrijdag.

Hilde van der Salm

Groep 1/2 De Waterlelies en Fakirs

Ik werk op donderdag en vrijdag en 23 woensdagen (Fakirs).

hilde@kcdeontdekking.nl

Ilse Bicane-Vinck

Groep 7/8 De Komeet en De Vallende Ster

Ik werk op woensdag (Vallende Ster) en donderdag (Komeet).

ilse@kcdeontdekking.nl

Ineke Hilgers

Kevers peuterarrangement en BSO Piraten

Ik werk op dinsdag en donderdag (Kevers en BSO Piraten). Op maandag werk ik bij de BSO Piraten. 

Irma van Bokhoven

Groep 1/2 De Trollen

Ik werk op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

irma@kcdeontdekking.nl

Janneke Dullaart

Bijtjes

Ik werk op dinsdag, woensdag en donderdag.

Lieke Dries

Krekels

Ik werk op maandag, woensdag en donderdag.

Lieke van Schijndel

Groep 5/6 Savanne

Ik werk op maandag t/m vrijdag.

lieke@kcdeontdekking.nl

Linda Piels

Groep 7/8 De Raket

Ik werk op maandag, dinsdag en woensdag.

linda@kcdeontdekking.nl

Lizette van den Berg

Groep 1/2 De Sultans

Ik werk op maandag, dinsdag en woensdag.

lizette@kcdeontdekking.nl

Manon Bonants

Vlinders

Ik werk op dinsdag, woendag en donderdag.

Manon vissers

Vlinders

Ik werk op maandag en donderdag.

Marieke Paanakker

Bijtjes

Ik werk op maandag en dinsdag.

Marijke Achten

Groep 5/6 De Prairie

Ik werk op maandag, dinsdag en woensdag.

marijke@kcdeontdekking.nl

Marina Mouradian

BSO Robinsons

Ik werk op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Marloes Leermans

Krekels

Ik werk op maandag, dinsdag, woensdagochtend en vrijdagochtend.

Mitch Kremers

Groep 7/8 De Vallende Ster, bovenbouwcoördinator en ICT'er

Ik werk op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag als stamgroepleider en op woensdag als bovenbouwcoördinator en ICT'er van de basisschool.

mitch@kcdeontdekking.nl

Monique van Lijssel

Kevers peuterarrangement

Ik werk op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag.

Pascale Stilma

Groep 3/4 De Elfen

Ik werk op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

pascale@kcdeontdekking.nl

Rianne Coset

Stamgroepleider groep 7/8 De Raket

Ik werk op donderdag en vrijdag. 

rianne@kcdeontdekking.nl

Riekie van Laarhoven

Duizendpoten

Ik werk op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag om de week.

Saida El Kourachi

Ter ondersteuning van de groepen 3/4

Ik werk op dinsdag, woensdag en donderdag.

saida@kcdeontdekking.nl

Sanne Janssen

Groep 3/4 De Eskimo's en Intern begeleider van de onderbouw

Ik werk op dinsdag, woensdag en donderdag als stamgroepleider, maandag en vrijdag werk ik als Intern Begeleider.

sanne@kcdeontdekking.nl

Sanne Leerlooijer

Bijtjes

Ik werk op donderdag en vrijdag.

Tina Betlem

Groep 5/6 De Oase en De Sahara

Ik werk op maandag (Oase), donderdag en vrijdag (Sahara).

tina@kcdeontdekking.nl

Viviane Blom-Hurkens

Groep 5/6 De Prairie, gedragsspecialist

Ik werk op maandag, dinsdag (gedragsspecialist) donderdag en vrijdag (De Prairie)

viviane@kcdeontdekking.nl

Wendy van Opstal

Groep 5/6 De Sahara

Ik werk op maandag, dinsdag en woensdag.

wendyvd@kcdeontdekking.nl

Wendy van Straten

Groep 3/4 De Cowboys

Ik werk op maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag.

wendy@kcdeontdekking.nl

Wies Goedmakers

Rupsen

Ik werk maandag, dinsdag en donderdag.

Yvonne van den Broek

Administratie

Ik werk op woensdag.

yvonne@kcdeontdekking.nl